Sākumlapa Ūdens Gaiss Gaisma Serviss Par uzņēmumu Ekodomāšana Ziņas Kontakti
Serviss

Karsto dzērienu iekārtas

 
Piedāvājam vismodernākās augstas kvalitātes iekārtas ātrai karsto dzērienu un „Nescafe” kafijas pagatavošanai.

Galvenie darbības virzieni.

Karsto dzērienu iekārtu uzstādīšana iestādēs un organizācijās klientu un darbinieku vajadzībām.

Produktu un citu materiālu piegāde (glāzes, kafija, piens, cukurs).

Iekārtu tehniskā apkope un remonts

Piedāvājam modernākās augstas kvalitātes iekārtas ātrai karsto dzērienu un „Nescafe” kafijas pagatavošanai. Mūsu piedāvāto modeļu klāstā ir iekārtas „Lioness mini”, „Lioness”, „Alegria 8/60”, „Alegria 6/30”.

Mūsu karsto dzērienu aparāti ir guvuši plašu ievērību bāros, restorānos, birojos, stadionos, kinoteātros un citās sabiedriskās vietās. Karsto dzērienu aparāti „Lioness mini”, „Lioness”, „Alegria 8/60”, „Alegria 6/30” labi pilda savu funkcijas un ir saņēmuši virkni pozitīvu atsauksmju. Pēc klienta vēlmēm kafijas aparāti var tikt pievienoti filtru sistēmai, kas garantēs labāko dzērienu kvalitāti.

Augsta veiktspēja.

Visas karsto dzērienu iekārtas var raksturot ar augstu veiktspēju – līdz 200 dzērieniem stundā, un iekārta īsā laikā spēj apkalpot lielu klientu daudzumu.

Pievilcīgs ārējais dizains
 
Karsto dzērienu aparātiem ir mūsdienīgs dizains, tie ir apzīmēti ar spilgtu „Nescafe” logotipu, kas tos padara pamanāmus apmeklētājiem un klientiem.
 
Lietošanas ērtības

Iekārtas ir iespējams pieslēgt gan stacionārajam, gan autonomajam ūdens avotam, kā arī iekārtu nav nepieciešams pieslēgt kanalizācijai, tas dod iespēju brīvi izvēlēties iekārtas atrašanās vietu.