Sākumlapa Ūdens Gaiss Gaisma Serviss Par uzņēmumu Ekodomāšana Ziņas Kontakti
Ziņas

Aicinam piedalīties Lielajā Talkā!

19.04.2013.
Sestdien, 27. aprīlī, Lielās Talkas ietvaros Rīgas pilsētas lielākā avota apkārtni labiekārtos ECOFINN Latvija kolektīvs un Latvijas Avotu biedrība.

Turpinot tradīciju Talkas ietvaros sakopt avotus, šogad nolemts labiekārtot rīdzinieku iecienīto ūdens ņemšanas vietu netālu no Ķengaraga parka.

Ķengaraga avots ir lielākais avots Rīgā. Tas atrodas tirdzniecības centra Dole apvidū – netālu no Daugavas labā krasta. Kā liecina Ķengaraga iedzīvotāju novērojumi, avots ir ļoti iecienīts ne tikai Ķengaraga, bet arī apkārtējo mikrorajonu iedzīvotāju vidū, turklāt pēc regulāro avota lietotāju vārdiem, avota ūdens ir ļoti garšīgs.

Ķengaraga avots ir vietējo iedzīvotāju iecienīta ūdens ņemšanas vieta, bet tā vieta neatgādina gleznainus kalnu avotus, kā jau Rīgas piepilsētas nostūrī tur ir smagi piemēslots, tāpēc par estētiku ir pamats sūdzēties.

Lielās talkas ietvaros ir plānots savākt netīrumus avota apkartnē, kā arī atjaunot divas laipas, lai cilvēkiem nodrošinātu drošu piekļuvi avotam. Kā arī veikt ūdens ķīmiskās un mikrobioloģiskās analīzes, lai informētu iedzīvotājus par ūdens kvalitāti.

Talkas dati :
 
Talkas rīkotāji: SIA „ECOFINN Latvija”.

Datums un laiks: 2013. gada 27. aprīlī, plkst. 9.00 - 15.00

Talkas vieta: Ķengaraga avots

Talkas atbildīgā persona: Edgars Medvedskis, edgars@ecofinn.lv, tālr.: 26011601,

Pulcēšanās vieta un laiks: Uz Ikšķiles ielas pie TC „ZOOM” , (Maskavas 400, Rīgā), plkst. 8.45.