Sākumlapa Ūdens Gaiss Gaisma Serviss Par uzņēmumu Ekodomāšana Ziņas Kontakti
Serviss

Remonts un sanitārā apstrāde

Kā uz jebkuras saimnieciskas iekārtas, tā arī ūdens dzesētāja iekšpusē un ārpusē sakrājas putekļi un baktērijas. Biežāk baktēriju kolonijas veidojas pēc tā nepareizas ekspluatācijas. Pat vienu reizi novietojot ūdens pudeli uz iekārtas, ir ļoti liela iespēja, ka baktērijas ir iekļuvušas iekārtā. Pēc tam, kad baktērijas ir nokļuvušas iekārtā, tās sāk vairoties un nokļūst ūdenī. Ir skaidrs, ka ūdens kvalitāte strauji krīt, tas kļūst kaitīgs un negaršīgs. Bet jāņem vērā, ka, uzsildot šādu ūdeni, nepatīkamā piegarša zūd un piesārņojums nav tik manāms. Tāpēc ir nepieciešams regulāri veikt iekārtas sanitāro apstrādi.

Sanitārā apstrāde ir obligāta:

  • ja uz noteiktās iekārtas novieto jebkuru ūdens trauku;
  • pēc telpas remonta vai ģenerālās tīrīšanas, kurā atrodas iekārta;
  • gadījumā, ja uz iekārtas nav ūdens pudeles ilgu laiku ( diennakti vai vairāk).

Sanitārās apstrādes procesā iekārtas tiek apstrādātas ar mazgājošajiem līdzekļiem no ārpuses un ar īpašiem dezinfekcijas līdzekļiem, kuri nesatur hloru, no iekšpuses, pēc tam iekārta tiek izskalota ar ūdeni.

 
Remonts un servisa apkalpošana

 
Servisa dienests nodrošina Iekārtas servisa apkalpošanu visā līguma darbības laikā.

 
Iekārtas sanitārā apstrāde.

 
Saglabāt ūdens garšu un kvalitāti no ūdens dzesētāja bez regulārās iekšējo detaļu dezinfekcijas nav iespējams.

 
Sanitārā apstrāde ietver tehnisko diagnostiku, iekārtas ārējās un iekšējās daļas mazgāšanu. Izmantojot īpašo līdzekli, tiek veikta rezervuāru iekšējo cauruļu un ūdens padeves krānu tīrīšana un dezinfekcija.