Sākumlapa Ūdens Gaiss Gaisma Serviss Par uzņēmumu Ekodomāšana Ziņas Kontakti
Serviss

Ūdens piegāde

Piegādes cena ir iekļauta ūdens cenā.

Ātrais pasūtījums bez reģistrācijas.
 
Uzziniet papildu informāciju par ūdens piegādi pa tālruni: +371 67374531.
 
Ūdens piegāde tiek veikta pēc individuāla grafika. Katru klientu apkalpo menedžeris, kurš palīdzēs noformēt pasūtījumu. Mēs piegādāsim ūdeni pēc Jūsu nepieciešamības.
 
Varat izvēlēties fiksēto piegādes grafiku. Uzņēmums strādā 5 dienas nedēļā. Pasūtījums tiek piegādāts no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Īpašais piedāvājums. Mums ir iespējama individuāla pieeja katram klientam, piedāvājot sadarbību ar izdevīgiem nosacījumiem.

Mūsu garantijas.
 
Dzeramā ūdens augsto kvalitāti garantē:
  • sistemātiska kvalitātes kontrole bāzējas uz regulāriem ūdens testēšanas sistēmas HACCP (Hazard analysis and critical control points – Risku analīze un kritisko punktu kontrole);
  • dzeramais ūdens tiek pildīts ekoloģiski tīrās pudelēs, kuras tiek izgatavotas no polikarbonāta,kura pēc atkārtotas lietošanas nezaudē savas īpašības un saglabā ūdens kvalitāti. Otrreizējās pārstrādes procesā polikarbonāta pudeles tiek sasmalcinātas un atkārtoti izmantotas ražošanai polikarbonāda izstrādājumiem.

Ūdens piegāde

Dzeramā ūdens piegādei tiek noslēgts līgums.

Sagatavojot līgumu, tiek ņemtas vērā klientu vēlmes. Klientam ir iespēja izvēlēties vienu no diviem piegādes veidiem:
 
1) pēc pasūtījuma. Klients veic pasūtījumu pirms līgumā noteiktās piegādes dienas, ūdens daudzumu nosakot pēc nepieciešamības;

 
2) pēc grafika. Klientam tiek aprēķināts vidējais ūdens patēriņa daudzums, saskaņā ar kuru tiek izveidots piegādes grafiks. Ūdens piegāde saskaņā ar grafiku notiek bez iepriekšēja pasūtījuma.

 
Pasūtījums
 
Klients ūdeni var pasūtīt šādos veidos:
  • pa tālruni: +371 67374531;
  • tiešsaistē, izmantojot ūdens pasūtījuma formu vietnē www.ecofinn.lv .